Надали допомогу для Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України, де проживають зараз курсанти з Харкова
![](https://www.rotaryckua.club/wp-content/uploads/2022/05/fire_academy1.jpg)
![](https://www.rotaryckua.club/wp-content/uploads/2022/03/perinatal-center2.jpg)
Надали допомогу для обласного перинатального центру Черкаської обласної лікарні
Надали допомогу Черкаському обласному дитячому багатопрофільному санаторію Сосновий бір, що став нині одним із центрів допомоги переселенцям із зон бойових дій
![](https://www.rotaryckua.club/wp-content/uploads/2022/03/sanatorium-pine-forest4-uai-600x450.jpg)
![](https://www.rotaryckua.club/wp-content/uploads/2022/03/territorial_defense4-uai-600x450.jpg)