![](https://www.rotaryckua.club/wp-content/uploads/2022/05/0-02-05-d671d14fa52dca777500cdd0ce0abc7f97358e8892409a9ad014639d03cd5706_598338c4880fbee4.jpg)
Завершено транспортування ліків, придбаних Ротарі Клубом Розенхайм-Інштадт і Ротарі Клубом Розенхайм за допомогою доктора Ганса-Ульріха Хайнінгера в Німеччині. Усі ліки негайно передаються на потреби комунального некомерційного підприємства «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради».
Завершено транспортування ліків, придбаних Ротарі Клубом Розенхайм-Інштадт і Ротарі Клубом Розенхайм за допомогою доктора Ганса-Ульріха Хайнінгера в Німеччині. Усі ліки негайно передаються на потреби комунального некомерційного підприємства «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради».