Наші заходи у Чигирині щоразу сповнені неймовірної позитивної енергетики!Діти – усміхнені та щасливі, уважні та чемні! Їхні наставники та батьки – уже стали нам справжніми товаришами та надійними партнерами!Надаємо до вашої уваги фотозвіт із заходів минулого тижня з учнями ЗОШ номер 2 м. Чигирин та дітками ВПО у релігійній громаді «Велика Родина».Творимо добро разом!Даруємо дітям хвилини щасливого дитинства попри війну та лихоліття.Працюємо далі. PrevNext