Коли лунає сигнал повітряної тривоги і є укриття, ми вимушені змінювати формат наших занять.Але головне завдання, дарувати дітям радість, ми завжди готові втілювати!Дякуємо за співпрацю Черкаський обласний краєзнавчий музейНезабутніми були майстер-класи малювання пальчиками петриківського розпису та ліплення з глини цеглинок-веселинок!До вашої уваги- фотозвіт.Творимо добро разом!Даруємо дітям хвилини щасливого дитинства попри війну та лихоліття.Працюємо далі. PrevNext